Přijímat, milovat, odpouštět.

Cesta ke Kristu

Cesta ke Kristu

Mnohým lidem zaznívají slova milostivého pozvání: „Pojďte ke mně všichni.“ Je to volání soucitného Spasitele, jehož srdce plné lásky se otevírá všem těm, kdo se vzdalují od Boha. V srdcích lidí, kteří opravdu touží po pomoci, jíž lze najít v Ježíši, urychleně dozrává rozhodnutí navrátit  se do Otcova domu. U takových lidí se často opakuje Tomášova otázka: „Jak bychom mohli znát cestu?“ Zdá se, jakoby Otcův dům byl velmi vzdálen, a proto cesta k němu připadá obtížná a nejistá. Jaká je tedy ve skutečnosti cesta, jež vede domů?
Z názvu této knihy je patrné její poslání. Ukazuje na Ježíše jako na jediného, kdo dovede uspokojit naše duchovní potřeby a jenž usměrňuje kroky pochybujícího a váhajícího člověka na „stezku pokoje.“ Tato knížka vede člověka krok za korkem cestou křesťanského života k plnému štěstí. Najde v ní způsob, jak získat ušlechtilý charakter a vyrovnanou povahu. Tyto vlastnosti najdeme v naprostém odevzdání se a v neochvějné důvěře ve spasitelnou milost a ochrannou moc velkého Přítele hříšníků. Naučení, která najdete v následujících kapitolách, přinesla útěchu a naději nejednomu zarmoucenému člověku a pomohla mnohým následovníkům Mistra kráčet s větší důvěrou a radostněji ve šlépějích Ježíše Krista. Věříme, že kniha přinese stejný užitek i dalším lidem, kteří potřebují tutéž pomoc.
Pán ukázal cestu i patriarchovi Jákobovi. Jákob měl strach z budoucnosti, protože se hříchem odloučil od Boha. Unaven ulehl k odpočinku. Ve snu mu Bůh zjevil žebřík, který stál na zemi a jehož vrchol dosahoval k nebesům (1. Mojžíšova 28:12). Tak mu Pán ukázal na možnost spojení mezi zemí a nebem. Jákob pak slyšel slova útěchy a naděje. Promlouval je Hospodin, který stál nad ním. Kéž by se tato událost vybavila mnohým lidem při čtení tohoto pojednání o cestě k životu.

Poznámka ke stahování nahrávek: jestliže Váš prohlížeč po kliknutí na odkaz „Stahuj“ nezačne ukládat soubor (např. automaticky se spustí Váš audio přehrávač – zejména u nových aktualizací prohlížečů), pak pravým tlačítkem myši klikněte na „Stahuj“ a zvolte „Uložit cíl jako…“, vyberte místo pro uložení audio souboru a potvrďte. Stahování by pak mělo začít okamžitě – tedy s ohledem na rychlost Vašeho internetového připojení.

 

Pro živý přenos (přímý, nebo jen poslech) z internetu vyberte kapitolu a klepněte na ni.

Celá audiokniha ke stažení Stahuj
 
1
01 – Boží láska k člověku  Stahuj  
8
08 – Růst v Kristu Stahuj
2
02 – Hříšník potřebuje Krista Stahuj  
9
09 – Dílo a život Stahuj
3
03 – Pokání Stahuj  
10
10 – Poznání Boha Stahuj
4
04 – Vyznání Stahuj  
11
11 – Modlitba jako přednost Stahuj
5
05 – Posvěcení Stahuj  
12
12 – Co s pochybností? Stahuj
6
06 – Věř a přijímej  Stahuj  
13
13 – Radost v Pánu Stahkluj
7
07 – Zkouška učednictví Stahuj        
Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Štítky

%d bloggers like this: